ХСМ “Карпова Осінь” v3

Так….. Кінець сезону… Гонок все менше і менше в календарі, аж раптом у Facebook Ольга Віюк публікує пост: ставить питання – якого формату краще провести гонку в Рівному! Стало цікаво, бо не дуже далеко, можна і поїхати! Вирішили проводити XC марафон. Люблю цей формат після Карпат, але я собі ще не уявляв, що марафон десь під Рівним може бути таким складним! Реєструюсь на байкпорталі та чекаю з нетерпінням гонку!

_DSC3312

Карпова долина виглядає дуже гарно осінню – всі пагорби вкриті в жовтим листям, а розчищені сінглтреки прикрашають цей вид! По приїзду роблю провірку велосипеда, отримую стартовий номер та рушаю прикатувати трасу. Маршрут проходить по трасі кросс-кантрі, яка дуже не легка для марафону, з виїздом на поле на пару хвилин, щоб трохи розслабитись після стрімких підйомів та спусків. Для мене технічно складних ділянок не має, все проїжджається, але земля вся в бугорках, які постійно б’ють об заднє колесо і заважають педалювати, особливо це відчутно на хардтейлі, та ще й на 26″. Весь марафон думав про 29″ двопідвіс Спеш Епік! Їхав я в категорії чоловіки. Були ще початківці та жінки.

DSC_3627

Після старту було 50 метрів прямо, а потім зразу підйом вузенькою стежкою. На ньому лідери зразу почали потроху від’їжджати від мене, так як це марафон, я не став гнатись та витрачати всі сили відразу, а поїхав далі в своєму темпі по пульсу. Цей марафон по кантрійній трасі виявився фізично важчим, ніж гірський марафон в Рахові чи Пилипці. Там можна вкручувати на підйом рівномірно та довго, а тут то спуск, то крутий підйом – інтервали. Нутренд в карманах не дав мені зголодніти – приїхав втомлений, але не голодний )

DSC_3563 DSC_3718

На передостанньому колі вже привтомився, але сил було максимум на два кола. Вийшло проїхати ще тільки одне, приїхав на фініш через хвилину після закриття виїзду на наступне коло. Я був навіть радий цьому! 🙂 Вже і так втомився, ще одне коло було би вже геть повільним і виснажливим. Приїхав десятим в чоловіках, треба більше тренуватись та змагатись 🙂

 

DSC_3805 DSC_3811

Дякую Олі Віюк та всім іншим організаторам за таку чудову подію! Все було чудово! 🙂

Коментарій “ХСМ “Карпова Осінь” v3

Напишіть відгук