XC гонка “Дубки” – 10.10.2015

Нарешті, після двох поїздок в МТБ кемпи та марафону Пилипець 2015 я технічно готовий до кантрі! Настав час перший раз їхати справжню XC гонку! За два тижні до старту перший раз прикатав траси гонки з Амерсом, а потім сам проїхав ще багато раз трасу лайт (2.3 км з набором 73 м на колі), та 2 кола харду (5.4 км з набором 233 м на колі). Спочатку, лайт здався не таким вже й легким, але після того, як пару разів прикатав – все стало дуже просто. На харді все було складніше: важко проїжджались світчбеки, цей спуск, та заїжджати на деякі підйоми, якщо вибрати неправильну траекторію, або перенести вагу не правильно: відразу прокручувалося колесо, втрачалося щеплення і треба було далі бігти…

ESC_0012 (1)

Класні елементи на харді, яких не має в лайті – це воллрайди та світчбеки. Хард набагато фановіший за лайт, але і проїхати пару раз коло без зупинок навряд чи я зараз зможу зараз. Серед тижня, один день спеціально поїхав до школи на МТБ замість фікса, щоб у вечері, як справжній гонщик, з рюкзачком та в шортиках Adidas прикатати лайт в Дубках, не вистачало тільки гідратора взяти. ))) Не встигнувши проїхати і половину запланованого кола, зустрів В’ячеслава Кравченка, який тоді їздив по трасі хард. Чому б не поїздити разом? Якщо не помиляюсь, зі Славою тоді проїхав не повне коло, а потім, після того, як він поїхав додому, я продовжив їздити далі, і проїхав ще один повний раз, а другий трошки скоротив. Вийшло так, що сам лайт так і не прикатав, хоча на той момент вже було вирішено, що на змаганнях саме по тій трасі. Покатався дуже добре! Після цього виїзду в Дубки були думки їхати хард, але думаю, для першого разу лайт – саме те, що треба!

12039049_1481460315493642_5221905202301290230_o

Тепер про саму гонку!

Погода була гарна, правда трошки холодно, але це вирішується способом одягання додаткового слою одягу. Почепив стартовий номер, зробив фінальну перевірку велосипеда. Похилитав заднє колесо в сторони, у втулці вже стерлись проми – пора вже їх міняти! Після нагородження переможців хардкора, я виїжджаю по трасі до Амерса, щоб допомогти йому перерозмічувати трасу, заодно і останній раз можна прикатати її в спокійному темпі. Старт трошки затримали, через те, що траса бігових змагань, які вже закінчувались, перетиналась в багатьох місцях із нашою. Коли вони закінчили, ми поїхали на винесений старт, біля струмка, щоб всі розділились по силах на підйомі. Це геніально! 🙂 От і настав час старту!

12162357_783767231769360_4440016_o

На стартовий підйом я заїжджаю здається четвертим, далі пів-кілометра їду за Тарасом Кришталем, якого вітаю з 2 місцем в категорії 30+, а потім вириваюсь веред. Відставання від лідера на колі в мене було десь 20 секунд, їхав перші два круги третім, місцями бачив лідера та другого гонщика. На жаль, на 3 колі в лідера Юри сталась поломка, та він мусив зійти… Так я і опинився на другому місці. Траса проста, технічно не було проблемних місць. Фінішую другим! Аж в очах темніє! Круто! 🙂 Не очікував заїхати на подіум, отже разультатом був дуже задоволений! 🙂 Вражаючі були призи від магазину “Екстремстайл” та бренду Specialized – дуже гарні та цінні подарункові сертифікати!

_DSC2591

Гонка була дуже файна! Классна організація, приємна атмосфера, цікаві траси, та чудові призи! Хотілось би, щоб більше людей приїжджали на такі події! 🙂

2 Коментарів “XC гонка “Дубки” – 10.10.2015

Напишіть відгук