Підсумки велосезону 2015 - Дмитро Коливай

Підсумки сезону 2015

Ось і кінчився вело-сезон, тепер настав час лижного сезону 🙂

Пройшов мій другий вело-сезон! Цього року я став набагато сильнішим та відвідав багато вело-змагань! Сезон в мене розпочався з всяких хвороб, березень-квітень хворів – базу не накатав. 🙁 В травні частково компенсував ці 2 місяці, накатавши понад 40 годин. Травень – ось і настав час перших змагань в сезоні! 30 числа – Відкрита першість м.Броварів по XCO серед юніорів, де я зайняв 1 місце! Гарний початок!

Влітку – серпень видався найкращим місяцем, через МТБ кемп в Рахові, а в липень найслабшим – всього 20 годин провів на велі.

Потім, у вересні був ще один виїзд в МТБ кемп у Пилипець, де я прийняв участь у МТБ марафоні Пилипець та у заїзді на час “Містер Гимба“, отримав 9 та 17 місце відповідно серед чоловіків. На Гимбу їхав у матрасному темпі – на пульсі 170 (міг їхати на всю при пульсі ~182).

Потім були юніорські велоперегони “Ми – чемпіони!” в Дубках – результат 1 та 2 місце. В першому заїзді програв пів секунди хлопцю з спортшколи, а в другому перегнав його на секунду 🙂

В наступну суботу була гонка XC Дубки, де я в категорії Light 18+ зайняв 2 місце 🙂

А на наступний же день була шосейна гонка “Велотур Ірпінь 2015“, було цікаво та трохи страшнувато перший раз їхати шосейну гонку. Ноги ще боліли після вчорашніх Дубків – був не в найкращій формі. Нажаль незадовго до фінішу, прямо перед мною стався завал, я втратив свою позицію, та не встиг догнати лідерів. Приїхав 7!

24 жовтня була осіння Пуща в новому форматі – Пущатлон! Цього разу змагались командою – я та бігун Олександр Кулініч! На подіум не вибрались, але зайняли почесне 4 місце в командному рейтингу!

12189303_895698507182448_7407114600299904056_o

1 листопада вийшло попасти на XC марафон “Карпова Осінь v3” під Рівним. Дуже цікава траса для XC, а для марафону трохи важкувата! Тут я втомився більш ніж в Пилипці, чи після проїзду траси марафону “Стежками Опришків” в Рахові!  🙂

І мабуть остання в цьому році – Kitaevo XC Race & Trail Run. Тут я тільки їхав кросс-кантрі гонки, бігати планую з наступного сезону. Приїхав 20 з 33 серед чоловіків до 35. 🙂

Тепер чекаю сніг, і йду кататись на лижах і борді у Вишгорі!